BORD-RED P a DUKO v Holstein International

V dubnovém vydání Holstein International byl uveřejněn příspěvek o Kra-Ho BORD-RED P RED-779, býku z našeho programu. Níže volný překlad článku:

KRA-HO BORD-RED P
V USA je mezi top 20 red genomickými býky a mezi top 3 bezrohými. V Německu je v top 5 bezrohých redů. Česká společnost Zooservis přináší na trh Solitairova syna Bord-Reda P, který bez problému konkuruje těm nejlepším mezinárodním býkům. Pocházející z linie jdoucí přes Pace-Supershot-Sympatico až ke Gen-I-Beq Snowman Spring, Bord září extrémně vysokou produkcí a silnými vemeny. Avšak jeho nejsilnější stránka jde vidět v jeho fitness znacích. Bord-Red s sebou nese skvělé zdraví vemene, extrémně vysokou dlouhověkost, pozitivní plodnost a jednoduché porody. Jde o skvělého fitness býka se silnými záděmi a delšími struky.

BORD-RED P

Holstein International si také všímá našeho dalšího top býka, kterým je DUKO NXB-716. Zde je k nahlédnutí týdenní newsletter, kde je o tomto býkovi rovněž příspěvek. Níže jeho volný překlad:

DG-OH DUKO
Nyní když Charl vyletěl v USA do špičky prověřených býků na dcerách a stal se prvním prověřeným býkem s TPI přes 3000, se jeho synové po celém světě stali rázem centrem zájmu. Býk Zooservisu Duko přitahuje pozornost svou produkcí a funkčností. Jeho gTPI 2959 kombinuje 1819 lb mléka, +0,04% tuku, +0,05% proteinu se středním rámcem a hranatým, mléčným tělem. Jeho původ vede přes AltaTopshot-Rubicon-Aikman k rodině Prudence. Ve znacích zdraví Duko exceluje v dlouhověkosti, somatických buňkách a obtížnosti porodu.

DUKO

Celý článek ke stažení v PDF ZDE.